Blog-wnetrzarski.pl

Dom, ogród, remont, budownictwo i architektura.

Jak umieścić dużo zdjęć na ścianie?

Jak umieścić dużo zdjęć na ścianie?

Bardzo ważne jest, aby mieć wokół siebie wspomnienia i zawsze przypominać sobie o tych szczęśliwych chwilach z rodziną i przyjaciółmi. Zdjęcia na ścianach są zawsze świetne, ponieważ przywołują wspomnienia i sprawiają, że ściany te są mniej nudne, więc nie wahaj się tego wypróbować. Ponadto, mając tendencję do tego, że każda inna osoba chce zostać fotografem lub mieć talent do kliknięć, można naprawdę cieszyć się z własnej motywacji poprzez zamianę sztuki na styl DIY.

Aby umieszczać zdjęcia, należy pamiętać, że nie trzeba tworzyć bałaganu ani sprawiać, by wyglądał jak pokój pełen obrazów. To po prostu zbyt banalne, prawda? To jak powitanie do monotonii. Technicznie rzecz biorąc, nie ma sposobu, aby wykopać zdjęcia, jeśli są potrzebne, ale estetycznie możesz się nimi bawić i nadal spełniać swoje kreatywne pragnienia.

Oto kilka sposobów:

Zrób ogromne płótno. Teraz wybór niektórych zdjęć jest trudny z wielu i nie możesz być nastawiony na własną sztukę, więc zrób ogromny kolaż, równej wielkości lub proporcjonalny i zamień go w obraz ścienny o wymiarach magnum i udekoruj swoją przestrzeń tak, jakby była Twoim łóżkiem projekt tylnej ściany lub jedna pusta dekoracja ścienna.

Stwórz kształt: Zamiast trzymać się standardowych wzorów geometrycznych, przełam ten trend i utwórz kształt własnego serca, zacznij itp. I umieść zdjęcia, aby to dobrze się stało.

Zostaw swoje ściany w spokoju: Zamiast trzymać się klasycznej koncepcji ścian, użyj niesamowitych kliknięć jako funkcji projektowych mebli pokojowych, takich jak załatwianie ich w kolażu na blacie stołu, twórz akcesoria do małych pomieszczeń z nadrukiem swoich prac, takich jak poduszki, kubki , zegar itp.

Dedykuj jedną ścianę: wykonaj kolorowe ramki lub ramki w stylu vintage itp. Użyj jednej konkretnej ściany w pokoju i połącz swoje prace. Dodaj życia, eksperymentując nie ze swoim pomysłem, ale bardziej zależy od stylu.

Zrób to jako tapetę: Zamiast marnować czas na bycie starą szkołą, bądź innowacyjny i spraw, aby w pokoju była tapeta zrobiona z twoich prac. Umożliwi to więcej miejsca do oddychania w pomieszczeniu, mniej bałaganu i łatwiejszy proces aplikacji.

Połącz dwie sztuki: jeśli masz dużą wartość twórczą, możesz losowo rozproszyć i umieścić swoje prace na ścianie, a pomiędzy nimi pomalować kogoś ręcznie i stworzyć wokół niego podróż, historię lub temat, aby wyglądało inaczej, mniej obszerny, ale znaczący i wyrazisty.

Zdjęcia na ścianach są zawsze świetne, ponieważ przywołują wspomnienia i sprawiają, że ściany te są mniej nudne, więc nie wahaj się tego wypróbować. Te pomysły są świetne, ponieważ zmienią Twój obszar, odświeżą go i nadadzą niepowtarzalnej atmosferze miejsca wypełnionego miłością i pozytywną energią. W ten sposób odświeżysz swoją pamięć i przywrócisz te wyjątkowe chwile. Umieść je wokół siebie i zaimponuj swojej rodzinie lub ukochanej osobie. Pokaż miłość na ścianie lub niektórych dziełach sztuki. Będziesz dumny z tego, co zrobiłeś, a my z dumą podamy Ci pomysł.

PODOBNE ARTYKUŁY

Czytaj także x